Služby v našem penzionu

WiFi připojení

Kvalitní připojení k internetu po celou dobu pobytu lze využít ve všech pokojích i ve společných prostorách našeho penzionu.

Recepce

Recepce je Vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin.
O víkendu od 8:00 do 12:00 hodin.

Klimatizace/Vytápění

Každý pokoj je vybaven výkonnou klimatizací.

Mimo chlazení lze jednotku také využít i k vytápění pokoje.

Lyžařská střediska v okolí

Penzion se nachází jen pár kilometrů od nejvýše položených lyžařských středisek v ČR.
Pro více info klikněte na kartu Lyžování v okolí.
V nedaleké Karlově Studánce naleznete i řadu lázeňských středisek a wellness.

Snídaně v ceně ubytování

Chceme, aby naše služby byly kompletní a proto pro Vás denně připravujeme čerstvé snídaně, které jsou v ceně pobytu, a to od 07:00 do 10:00 hodin.
Nabízíme možnost výběru ze tří variant.

Standardní snídaně

Vybrat si můžete z pečiva sladkého či slaného, nechybí máslo, med, marmeláda, jogurt, cereálie, sýr, salám, šunka, vajíčka míchaná, volské oka, párky, slanina, fazole, zelenina, ovoce, káva, čaj, džus.

Alternativní snídaně

Vegetariánská: sladké, slané pečivo, máslo, med, marmeláda, jogurt, cereálie, zelenina, ovoce, káva, čaj, džus.

Bezlepková: dle dohody.

Parkování

Parkování je pro hosty možné přímo před budovou penzionu.

TV na pokoji

Aby jste se cítili v našem penzionu jako doma, instalovali jsem do všech pokojů kvalitní TV s velkou úhlopříčkou, takto Vám neunikne žádný oblíbený pořad.

Platby kartou

U nás nemusíte platit jen hotově samozřejmě přijímáme i platební karty.

Každodenní úklid

Abyste se u nás cítili opravdu jako doma jsou naše skvělé pokojské připraveny Vám denně uklidit pokoje.

Nekuřácké prostředí

Kouření je v celém penzionu zakázáno s výjimkou místa, které se nachází v blízkosti vchodu a je označené cedulí, zde je kouření povoleno.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci o hmotnosti do 15 kg jsou vítáni. Máme pro ně připraveno vše potřebné a to za příplatek 200 Kč/den. Jen nám o něm dejte vědět předem. 🙂

Káva

Nejlepší káva, to je potěšení pro všechny smysly. Káva Piazza d’Oro je zárukou naprosté spokojenosti, nabízí kávová zrna té nejvyšší kvality, ve kterých se snoubí neodolatelné aroma a vynikající chuť.
Můžete si ji zdarma vychutnat po celou dobu Vašeho pobytu a to neomezeně.

Ložní prádlo a ručníky

V případě, že si budete přát výměnu ložního prádla pak Vám rádi vyhovíme, stejně tak zajistíme i výměnu ručníků dle individuální potřeby klienta.

Cyklotrasy

Plánujete víkend s dětmi spojený s vyjížďkou na kole či koloběžce nebo toužíte po adrenalinu v přírodě? Podívejte se na tipy v našem okolí.
Vyznavači cyklistiky si určitě vyberou z řady cyklotras – například v Kopřivné, kde se nachází i největší půjčovna kol a koloběžek.

Půjčovna aut

Při svém pobytu můžete využít možnosti půjčení vozidla. Stačí se nám ozvat a společně vybereme z širokého výběru benzínových, naftových, ale i elektrických osobních vozidel.

Doprava do penzionu

Pokud se k nám do penzionu nemůžete dopravit vlastním vozidlem pak Vám za poplatek můžeme poskytnout přepravu nejen po Rýmařově a okolí, ale i ze vzdálenějších míst. Do 5 km Vás dovezeme zdarma a nad 5 km si účtujeme 25 Kč na kilometr včetně DPH a všech dálničních a parkovacích poplatků. Naši spolehliví řidiči Vás rychle, a především bezpečně dopraví na místo určení.